Komparo 2018

Súvisiaci obrázok
     Dňa 14. novembra 2018 prebehlo na našej škole testovanie žiakov 8. a 9. ročníka v rámci projektu KOMPARO.
     Naši  ôsmaci sa zúčastnili priebežného testovania. Prvý test obsahoval otázky z matematiky a všeobecných študijných predpokladov. Druhý test pozostával z otázok zo slovenského jazyka a literatúry, tiež otázok z fyziky a dejepisu.  
     Deviataci sa popasovali  s prípravnou  formou  na Testovanie 9, resp. na prijímacie skúšky z matematiky a slovenského jazyka a literatúry. Systém úloh je podobný ako na  Testovaní  9, takže  si žiaci  overili,  čo zvládli, nezvládli, na čom treba ešte popracovať.
      Ako kto obstál, sa dozvieme 18. 12. 2018, kedy budú výsledky zverejnené na internetovej stránke www.komparo.sk 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *