Škola v prírode

Prvý májový týždeň sa žiaci prvého až piateho ročníka zúčastnili „Školy v prírode“. Tento rok sa konala v obci Nová Lesná, ktorá ponúka najkrajší výhľad na Vysoké Tatry. Počas piatich dní žiaci absolvovali viacero turistických vychádzok a jednu celodennú túru zo Štrbského Plesa na Jamské Pleso. Dni boli vyplnené nielen turistikou, ale aj množstvom aktivít v podobe športových, zábavných, kreatívnych súťaží, plávania, učenia sa a rekreačných aktivít. Záverečný večer sa konala rozlúčková diskotéke, na ktorej neostalo suché ani jedno čeloJ… Celý týždeň boli žiaci odmeňovaní za výhry v súťažiach peknými diplomami. Každý účastník tohto pobytu dostal v piatok pamätný list, magnetku s motívom Vysokých Tatier a veľkú lízanku. Veríme, že sa žiakom „Škola v prírode“ veľmi páčila a že si odniesli množstvo krásnych zážitkov a nových vedomostí, ktoré čerpali prostredníctvom rôznych foriem učenia priamo v prírode. Chválime ich za vzorné správanie a tým pádom aj za vzornú reprezentáciu našej školy.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.