Interaktívna prednáška VODA

     V rámci akčného plánu Zelenej školy sme v našej škole zorganizovali dňa 17.4.2018 interaktívnu prednášku na tému Voda. Pani Paulínka Urdová a pán Rasťo Šelepský (OZ Priatelia trstenskej prírody) pútavým spôsobom vťahovali našich žiakov do problémov životného prostredia týkajúcich sa predovšetkým vody ale aj odpadu, či znečisťovaniu ŽP. Potom sme sa všetci presunuli von do areálu školy a tu sme plnili zadanie a síce mapovali sme a navrhovali riešenia, kde všade by mohli byť zdroje vody ako mini napájadlá pre zvieratá, ktoré žijú v okolí. Plány a projekty žiakov, ktoré týmto spôsobom vznikli sú veľmi nápadité a my sa budeme snažiť ich uskutočniť.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *