Predkolo – MALÝ FUTBAL MLADŠÍCH ŽIAKOV ZŠ – ŠKOLSKÝ POHÁR SFZ

V stredu 11. 4. 2014 sa naši mladší žiaci (ročníky 5, 6, 7) zúčastnili predkola malého futbalu vo Valalikoch. Od úvodu domáci prebrali iniciatívu a zatlačili našich do obrany. Spočiatku sa nám darilo brániť, no neskôr súper svoj tlak pretavil do prvého gólu a následne aj do ďalších. Prvý polčas sme prehrali 4:0. Napriek vysokému skóre sa chlapci nevzdávali a snažili sa dokázať, že aj oni vedia hrať futbal. Hra sa prelínala, dostávali sme sa do brejkov, ale väčšinu zápasu sme sa museli bránili. Výborný výkon podal náš brankár, ktorý zlikvidoval množstvo ďalších šanci súpera. V predkole sme neuspeli. Výsledok 7:2 nás motivuje zlepšovať sa a zabojovať aj o rok.
     Školu reprezentovali: Alex Kiš (7. roč.), Peter Bartko, Dominik Slimák, Dávid Hoffman, Benjamín Deák, Richad Ruščák (6. roč.) a Timotej Pástor (5. roč.)

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.