Vianočný stolnotenisový turnaj 2017

21. 12. 2017 sa v našej škole konalo finále 3. ročníka školského Vianočného stolnotenisového turnaja. O toto naše milé športové podujatie prejavujú žiaci každoročne väčší záujem. Do turnaja sa mohli zapojiť všetci žiaci druhého stupňa, ktorý prejavili záujem a nahlásili sa učiteľom telesnej výchovy.

Niektorí sa zoznamovali s týmto športom po prvýkrát, no niektorí svojimi údermi preukazovali skúsenosti z predošlých ročníkov i tréningov. Mnohí boli príjemným prekvapením.

Aj tohto roku sme zvolili formát PLAYOFF na tri víťazné sety (výhra = postup, prehra = vypadnutie). Počas hodín telesnej výchovy prebehli tréningy a neskôr kvalifikačné kolá. Takto sa kvalifikovalo desať žiakov. Na dvoch šťastlivcov sa usmialo šťastie v podobe DIVOKEJ KARTY (priamy postup do finále).

Žreb určil dvojice a mohlo sa začať bojovať. Všetci finalisti odchádzali so sladkou odmenou. Pre najlepších z najlepších boli pripravene aj medaily a diplomy. V superfinále sa stretli víťaz kategórie chlapcov a víťazka kategórie dievčat.

A ako to celé vyzeralo a dopadlo si môžete pozrieť v našej galérii. 😉

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.