Okresné kolo FLORBAL ŽIAČOK ZŠ

     Po postupe z predkola cez ZŠ Rozhanovce sa naše dievčence tešili na svoj prvý turnaj. Plné elánu i odhodlania dosiahnuť najlepšie výsledky sme odchádzali v utorok 28.11.2017 skoro ráno na okresné kolo, ktoré organizovala ZŠ Kysak.

V skupine sme sa stretli so ZŠ Valaliky a ZŠ Medzev. Prvý náš zápas sme absolvovali proti ZŠ Valaliky. Zápas bol veľmi vyrovnaný. Hra sa prelínala s jednej strany na druhú. Súper sa v úvode ujal vedenia Dievčatá si dobré šance, no tie neskončili gólom. Nádej skrsla po vyrovnávajúcom góle Niny Vancákovej. Hra sa vyrovnala. Po nešťastnom vyhodení loptičky pred našu bránku na konečných 2:1 upravila hráčka nášho súpera.

Druhý zápas mal podobný scenár. Naše dievčatá zlepšili hru. Viac si prihrávali, pribúdali aj strely na bránku súpera. Veľmi sa snažili, veľmi chceli vyhrať. Šťastie nestálo na našej strane a nedarilo sa nám streliť vytúžený gól. Ten strelil náš súper a rozhodol o našom konečnom umiestnení na poslednom mieste.

Tohto roku to bol najvyrovnanejší turnaj zo všetkých turnajov. Rozhodovali maličkosti a často jediný gól. Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy a držíme palce v ďalších športových aktivitách.

Školu reprezentovali: Daniela Lukácsová (6. roč.), Nina Vancáková, Lívia Vargová (7. roč.), Katarína Cebáková, Laura Kunayová (8. roč.), Kristína Karafová, Denisa Lacková, Karolína Patriková, Jana Semanová (9. roč.).

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *